מוצרים ושירותים

מוצרי הבטון שלנו, כמו גם האגרגטים והסיד, הבטון לתשתיות והמוספים לבטון, מעניקים ללקוחותינו פתרונות לאתגרים העומדים בפניהם. האיכות הגבוהה של מוצרי קבוצת רדימיקס מביאים לערך המוסף של התוצאה האיכותית ביותר באופן יעיל וחסכוני, תוך שמירה על איכות הסביבה.

בטון וטיח

חטיבת הבטון של קבוצת רדימיקס הינה המובילה בארץ בייצור בטון וטיט מובא. באמצעות מפעליה הפרושים מקרית-שמונה בצפון ועד אילת בדרום, מספקת רדימיקס כשליש מהבטון והטיט הנדרשים במדינת ישראל.

המשך

אבן וסיד

“תעשית אבן וסיד בע”מ” הינה יצרנית האגרגטים הגדולה בישראל. החברה, שנוסדה בשנת 1935, מפעילה מפעלים ומחצבות המייצרים אגרגטים, חול וסיד בטיב המעולה ביותר. תוך שהיא מתאימה עצמה לחשיבות הגוברת הנודעת לשמירת איכות הסביבה, עשתה אבן וסיד מאמצים ניכרים להגן על סביבת מפעליה באמצעות הפעלת ציוד נוגד זיהום.

המשך

מוצרי בטון

חברת “רדימיקס מוצרי בטון (ישראל) בע”מ” הינה חברה-בת בשליטה מלאה של “תעשיות רדימיקס (ישראל) בע”מ”, ומייצרת מוצרי בטון לתשתית. מגוון מוצרי החברה כולל צינורות בטון לניקוז ולתיעול, שוחות בקרה לביוב, ניקוז, תיעול ותקשורת, מכסים, תקרות, מובלים, תעלות, אלמנטים וקולטנים מבטון.כל מוצרי החברה נמצאים בפיקוח מכון התקנים הישראלי.

המשך

מוספים לבטון וטיח

חברת כימוקריט בע”מ, מקבוצת רדימיקס, מאחדת בתוכה את פעילות הכימיקלים לבנייה של הקבוצה. המוספים מחולקים בעיקרון לשני סוגים: מוספים פלסטיים (plasticizers) ומוספים על-פלסטיים (super plasticizers) כשההבחנה העיקרית היא יכולת המוסף להפחית מים ולשמר או אף לשפר עבידות הבטון.

המשך

מוצרי גמר

מוצרים אלו מספקים פתרונות בנייה באיכות הגבוהה ביותר ועומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי ובסטנדרטים אירופאיים. קבוצת רדימיקס מביאה עמה ידע עשיר וניסיון רב בשוק הישראלי במוצרי טיח, מוצרים מיוחדים וחומרי מליטה לתעשיית הבנייה, כמו גם ידע בינלאומי של חברת האם “סמקס”.

המשך

קטלוגים

לצפייה בקטלוגים של המוצרים השונים

המשך